Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ariaimenco/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ariaimenco/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ariaimenco/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
معرفی PTZ BULLET محصول فوق العاده Milesight | گروه مهندسی آریا ایمن

مشخصه هایی که دوربین گردان بولت مایل سایت را منحصر بفرد کرده بهره برداری از تکنولوژی H.265 ، بالا بردن قابلیت Super WDR و همچنین قابلیت گردش افقی، عمودی و زوم اپتیکال می باشد.

این قابلیت های فوق العاده باور نکردنی در سری دوربین های شبکه مینی بولت گردان Poe با کیفیت های ۲MP/4MP/5MP می باشد همچنینین از قابلیت های منحصر بفرد این نوع دوربین ها می توان به قابلیت عکس برداری با کیفیت فوق العاده اشاره کرد.

این قابلیت ها بخصوص در نظارت فضاهای باز نظیر بسیاری از پارکینگ ها، فرودگاه ها، جایگاه های سوخت و دیگر اماکنی که نیازمند نظارت با حساسیت بالا می باشند بسیار مورد استفاده می باشد.

قابلیت چرخش افقی و عمودی

قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه افقی و همچنین ۷۵ درجه عمودی این نوع دوربین ها امکان نظارت اماکن وسیع را به راحتی ممکن می سازد . کاربر می تواند ۲۵۵ موقعیت پیش فرض ، ۸ مسیر گشت زنی و همچنین ۴ الگوی مسیر تعریف کند.همچنین قابلیت برنامه ریزی با تعریف زمان مورد را دارد.

قابلیت زوم و فوکوس سریع

دوربین بولت گردان H.265 Mini (PoE) PTZ Bullet  با قابلیت زوم ۱۲X امکان نظارت دقیق تر و بررسی جزئیات بیشتری با کیفیت بالا را فراهم می کند، حتی در محیط های کم نور. همچنین سرکت تنظیم فوکوس اتوماتیک نیز سه برابر شده بطوریکه در یک چشم بهم زدن تصویر زوم واقعی را خواهیم دید.

تعیین موقعیت ۳D به بهترین نحو

با استفاده از موس می توان موقعیت مورد نظر را انتخاب و کنترل نمایید. با انتخاب موقعیت مورد نظر توسط کلیک چپ موس می توانید نمایبزرگ موقعیت را مشاهده کنید. همچنین می توانید با دراگ و تغیر مکان مستطیل انتخاب شده، زوایای دیگر را بصورت بزرگنمایی ببینید. همچنین می توان با استفاده از رول غلطک موس زوم کرد.

حساس به حرکت

قابلیت حساس به حرکت مناسب مانیتوریگ مکان های مهم مشخص شده بصورت واضح در زمان های مورد نیاز. بطوریکه به محض سنس کردن حرکت، دوربین بولت گردان H.265 Mini (PoE) PTZ Bullet بطور اتوماتیک به سمت محدوده مورد نظر چرخش کرده و زوم می شود تا عکس هایی با وضوح بالا در آن بازه زمانی می گیرد. و با تمام شدن عملکرد مورد نظر، به حالت قبلی خود برمی گردد.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *