پروژه ها, مقالات

نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن مشهد

نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن مشهد

نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن مشهد

نصب دوربین مداربسته امروزه یکی از رایج‌ترین روش‌ها در افزایش امنیت و همچنین پیشگیری از وقوع جرم، مخصوصا سرقت در کارخانه، منزل، فروشگاه و اماکن مختلف است. شرایط نامناسب اقتصادی، موجب افزایش جرم‌هایی نظیر سرقت در جامعه می‌شود که در این اوضاع نیاز به نصاب دوربین مدار بسته نسبت به گذشته بیشتر حس می‌شود. آمار رسمی نشان می دهد با نصب شدن دوربین مداربسته در هر محلی، احتمال وقوع جرم تا 40 درصد کاهش یافته است. خرید دوربین مدار بسته و نصب دوربین مداربسته، در واقع یک سرمایه گذاری برای افراد به حساب می آید چون تجربه نشان داده هزینه نصب یک سیستم امنیتی با دوربین مداربسته به مراتب پایین تر از خسارات مالی و جانی است که در هنگام سرقت در محیط هایی که دوربین مداربسته در آنجا وجود نداشته، به وجود آمده است.

توجه: وظفیه یک نصاب دوربین مداربسته یا یک تیم نصب دوربین مداربسته کار درست، این است که با شناسایی درست نیاز مشتری، مناسب‌ترین سیستم دوربین مدار بسته را با قیمتی مناسب و با رعایت استاندارهای این حرفه انجام دهد.

نکاتی که قبل از نصب دوربین مداربسته باید رعایت کنیم؟

بحث حرفه‌ای بودن نصاب دوربین مدار بسته می‌تواند کار شما را به طور صحیح جلو ببرد یا اینکه هزینه‌های اضافی و یا ضرر و زیان برای شما ایجاد کند. برای انتخاب نصاب دوربین مدار بسته کارآمد، بهترین راه همان مراجعه به نمایندگی محصول مورد نظر یا شرکت های معتبری است که در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات حفاظت تصویری مجوزهای لازم را از اتحادیه مربوطه دارند.

نکات قبل از نصب دوربین مداربسته

نکات قبل از نصب دوربین مداربسته

حال پس از اینکه نصاب دوربین مدار بسته مورد نظر خود را پیدا کردید، نوبت به انتخاب مکان نصب دوربین ها و همچنین فراهم کردن تجهیزات مربوط به نصب دوربین است. در این مرحله مشورت با فردی که برای نصب آمده است، بسیار کارآمد است. شاید به نظر شما مکانی مناسب باشد، ولی او به دلیل اینکه دوربین زاویه دید مناسبی ندارد یا در کنار منبع برق است یا اینکه در معرض آسیب های فیزیکی مانند برخورد اشیا و افراد به دوربین در حین عبور و مرور و یا بارندگی و تغییرات جوی قرار می گیرد، آن را تایید نکند.

انتخاب نصاب دوربین مداربسته

امروزه با توجه به بحث امنیت و حفاظت از حریم شخصی استفاده از سیستم های امنیتی و نظارتی مثل دوربین مداربسته رو به افزایش است. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای نصب دوربین مداربسته و استفاده از سیستم های حفاظتی و نظارتی باید در نظر گرفت نحوه نصب دوربین مدار بسته و انتخاب تجهیزات مناسب آن است. اما از همه ی اینها مهم تر انتخاب نصاب دوربین مداربسته با تجربه و متخصص درکار باعث می‌شود تا شما بهترین نتیجه را جهت حفظ کارایی سیستمی که مد نظر دارید را به دست بیاورید.

انتخاب نصاب دوربین مداربسته

انتخاب نصاب دوربین مداربسته

با توجه به این که مرحله نصب دوربین مدار بسته یکی ازمهم ترین مر احل راه اندازی است، پس برای اطمینان بیشتر بهتر است که در گام اول از نصاب‌های شرکت‌هایی که دوربین مداربسته را از آنجا تهیه کرده‌ایم، استفاده کنیم که از مزیت های این کار می توان به عیب یابی و تعویض سریع دوربین در هنگام استفاده اولیه اشاره کرد و همچنین پشتیبانی مناسب به دلیل آن که محصول را از خود شرکت خریداری کرده‌اید اشاره نمود.

خصوصیات نصاب دوربین مداربسته آریا

نصاب دوربین مدار بسته باید آگاهی و شناخت کامل نسبت به دوربین‌های موجود در بازار و ویژگی‌های آنها داشته باشد. همچنین باید بداند چه دوربینی برای چه محیطی مناسب است. یک نصاب دوربین مداربسته حرفه‌ای و مجرب می‌تواند با دادن مشاوره درست و مناسب، سیستم مناسبی را برای شما پیاده کند. که باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما نیز خواهد شد. در حال حاضر هر شخصی که به عنوان نصاب دوربین مدار بسته فعالیت می کند، در ابتدا باید علاوه بر داشتن مهارت کافی و دانش قابل قبول برای ارائه خدمات در حوزه نصب دوربین مدار بسته، لازم است شناخته شده و تایید شده باشد.

دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری باید توسط افراد مورد اعتماد نصب شوند. لزوم رعایت این مورد، در صورتی که دوربین مدار بسته شما از نوع دوربین های تحت شبکه باشد، رمز و تنظیمات منحصر به فرد خود را دارد که این ها مانع از دسترسی افراد متفرقه به دوربین یا دستگاه ذخیره ساز از طریق اینترنت یا شبکه محلی می‌شود. از طرفی مکان های نصب دوربین و همچنین مکانی که تجهیزات ضبط تصاویر در آن قرار دارد، باید از دید افراد غریبه به دور باشد و بنابراین نصاب دوربین مدار بسته، نباید فردی باشد که هیچ مشخصات کاری و شخصی قابل پیگیری از او در دست ندارید.

شرکت های زیادی در سطح شهرها در زمینه راه اندازی دوربین مداربسته فعالیت می کنند و می توانید برای پیدا کردن یک نصاب دوربین مدار بسته حرفه ای و شناخته شده به آنها مراجعه کنید. در این میان تیم نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن به صورت تخصصی و با سالها تجربه علاوه بر مشاوره رایگان دوربین مداربسته خدمات نصب را به صورتی کاملا ایمن و مطابق استاندارد انجام خواهد داد.

نصاب دوربین مدار بسته توانایی تشخیص دوربین مورد نیاز برای یک محیط و یا مکان خاص و همچنین نصب اصولی و استاندارد آن را می‌داند. از آنجایی که در بیشتر موارد نصاب دوربین مداربسته خود تامین کننده و یا به نوعی فروشنده آن است، می‌بایست نصابی را انتخاب کنید که ضمن داشتن تعهد کاری، صداقت نیز داشته باشد تا منافع و رضایت کارفرما را ارجح بر منافع شخصی بداند.

بعضی از ویژگی‌های یک نصاب ماهر و مجرب:

 • دادن مشاوره صادقانه و به دور از هرگونه جهت گیری سود جویانه و احترام به منافع مشتری
 • انتخاب درست و مناسب دوربین متناسب با محیط و نیاز مشتری
 • اجرای اصولی و استاندارد پروژه
 • تحویل درست و به موقع سیستم به مشتری
 • ارایه خدمات پس از فروش و کمک به رفع ایرادات احتمالی
 • تسلط بر انواع تکنولوژی های دوربین مداربسته
 • تسلط بر کانفیلگت دستگاه ضبط کننده DVR و انتقال تصویر
 • تسلط بر نحوه محاسبه قیمت دوربین مداربسته
 • دارای ابزار های مخصوص نصب دوربین مداربسته
 • معرفی شده توسط یک مرکز معتبر و دارای دفتر مرکزی

شرکت ها برای نصب دوربین مداربسته مناسب تر هستند یا نصاب های دوربین مداربسته؟

دلایل مختلفی وجود دارد که با واگذاری نصب دوربین مداربسته به شرکت های معتبر خیال شما را راحتتر میکند که در زیر برخی از این دلایل را مشاهده می نمایید.

تعهد کاری و کیفیت اجرا: تعهد کاری یک بحث شخصیتی است و در هر فردی متفاوت است. اما شرکت‌ها به علت محدودیت های قانونی و رضایتمندی مشتری تعهد بیشتری در امر اجرا و نصب دوربین مداربسته خواهند داشت.

خدمات گارانتی: پس از اینکه کار نصب انجام شد و محصولات در جای خود بسته شدند، نصاب دوربین مداربسته هیچ تعهدی در قبال سیستم شما نخواهد داشت و نمی‌تواند کیفیت محصول را تضمین کند، اما اگر قرارداد خود را با یک شرکت منعقد کنید می‌توانید از دریافت خدمات گارانتی اطمینان داشته باشید.

ریسک کلاه برداری: در صورتی که شرکتی را برای انجام کار نصب دوربین مدار بسته انتخاب کنید، دیگر نباید نگران کلاه برداری باشید. البته اگر شرکت مورد نظر ثابت شده باشد، اما  اگر طرف حساب شما نصاب باشد به سادگی می‌تواند تعهدات خود  را زیر پا بگذارد و امکان پیگرد قانونی برای شما بسیار مشکل خواهد بود. پس برای نصب استاندارد و بی دغدغه دوربین های مدار بسته تنها خرید تجهیزات و استفاده از نصابان همان شرکت ملاک کافی برای انجام کار بدون دغدغه نیست، چون متاسفانه شرکت های زیادی در این زمینه وجود دارند که مجوز لازم را برای کار ندارند. به همین دلیل غیر از اینکه ممکن است تجهیزات را با کیفیت پایین  و قیمت بالا بفروشند. معمولا هم از نصاب‌هایی که فاقد تاییدیه ازسوی اتحادیه هستند، استفاده می کنند که نتیجه آن ایجاد خسارت های مالی و جانی برای مشتری است.

بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته مشهد

به دلیل افزایش تقاضا برای نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته این خدمات از سوی شرکت های بسیاری ارائه می شود. اما یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمان نصب این سیستم باید توجه داشته باشد سپردن مراحل نصب و راه اندازی به نصاب حرفه ای است. بنابراین توصیه می کنیم پیش از شروع مراحل نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته یک شرکت مطمئن را شناسایی و عملیات نصب را به آن واگذار کنید.

برای انتخاب شرکت یا نصاب دوربین بهتر است در اولین اقدام از تجارب دیگران در این زمینه استفاده کنید و در واقع سعی کنید شرکت یا نصابی را انتخاب نمایید که از سوی دیگر مشتریان مورد تأیید قرار گرفته و یا معرفی گردیده شده باشد.
بهترین گزینه برای اطمینان از نحوه عملکرد شرکت های معرفی شده در این زمینه، رجوع به رزومه کاری آنها خواهد بود، توجه به این نکته که شرکت انتخابی تا چه حد توانسته پروژه های موفقی را انجام دهد بسیار مهم خواهد بود برای اطمینان بیشتر می توانید به نمونه پروژه های قبلی که آن شرکت انجام داده مراجعه و تحقیقات تکمیلی را داشته باشید.

در نظر داشته باشید که شما تجهیزات مدار بسته را به قصد حفاظت از اموال و افراد مورد نظرتان نصب می کنید و تصاویری که قرار است ضبط شود بسیار ارزشمند هستند و نباید به راحتی برای اشخاص متفرقه به منظور سرقت، دستکاری و یا پاک کردن آنها، قابل دسترسی باشند. از شخصی که به عنوان نصاب دوربین مداربسته انتخاب می کنید، حتما درخواست نمونه کار قبلی را داشته باشید.

نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن مشهد

نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن مشهد

تیم نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن یکی از بهترین شرکت های نصب دوربین مداربسته مشهد با تجربه ای چندین ساله مورد اعتماد بسیاری از شرکت های بزرگ، کارخانجات، سازمان های دولتی و بسیاری مشاغل خرد و کلان قرار گرفته است. جهت تصدیق این مورد میتوانید به رزومه آریا ایمن مراجعه نمایید.

 نصاب دوربین مداربسته نیاز به چه تخصص هایی دارد؟

 • آشنایی با مفاهیم پایه ای برق ساختمان
 • آشنایی با نحوه صحیح کانال کشی
 • آشنایی با مفاهیم شبکه (برای سیستم هایی که نیاز به اینترنت و انتقال تصویر دارند)
 • آشنایی با انواع کابل های دوربین وکاربرد آنها
 • آشنایی با انواع فیش دوربین ها
 • آشنایی با انواع دوربین مدار بسته برحسب کیفیت
 • آشنایی با نحوه صحیح هارد دوربین مدار بسته
 • آشنایی با روش های انتقال تصویر
 • آشنایی با تنظیمات مودم ها
 • آشنایی با نحوه کارکرد نرم افزار های دوربین های مداربسته

تجهیزاتی موردنیاز برای نصاب دوربین مداربسته

 • ابزار های دستی کار مناسب مانند انواع پیچ گوشتی، سیم چین، انبردست، چکش، اره، کاتر، آچارBNC، آچار شبکه و…
 • لوازم کار مانند چسب برق، پیچ و روکپلاک، بست، مته، پیچ و مهره
 • لوازمی به مانند نردبان، جعبه ابزار، کیف ابزار کمری و لباس کار مناسب
 • وسیله نقلیه

قیمت نصب دوربین مدار بسته آریا ایمن

هزینه و قیمت نصب دوربین مداربسته از مجموع دو هزینه تشکیل می‌شود: ۱-هزینه خرید تجهیزات ۲-هزینه نصب دوربین.

هزینه خرید تجهیزات که شامل دوربین، دستگاه ضبط تصاویر، کابل و متعلقات، هارد و . . . می‌شود و هزینه نصب شامل کابل کشی، نصب فیزیکی دوربین، نصب داکت و فلکسی، تنظیمات دستگاه ضبط تصاویر، تنظیمات خود دوربین و . . . است.

هدف ما آسوده بودن خاطر مشتریان از سفارش هایشان است و تمامی قیمت ها ابتدا در پیش فاکتور به آنها ارائه می گردد و پس از انجام پروژه تمامی تعرفه های نصب دوربین مدار بسته بر روی فاکتور مطابق قیمت های درج شده در پیش فاکتور به مشتریان عرضه خواهد شد.

نصب دوربین مدار بسته در منزل

نصب دوربین مداربسته برای منزل راهی بسیار مطمئن برای پیشگیری از سرقت می باشد شما می توانید به تعداد دلخواه یا با پیشنهاد کارشناسی شرکت، دوربین هایی را در جلوی درب ساختمان، پارکینگ، انباری ها و مشاعات نصب کنید. این نوع از نصب دوربین بیشتر مختص به آپارتمان ها است تا تمامی ساکنین بتوانند از تصاویر دوربین مداربسته استفاده کنند.

اما اگر برای خانه های شخصی، باغ و ویلای خود نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید می توانید تصاویر داخل ساختمان را هم با نصب دوربین داشته باشید. اما نصب دوربین مدار بسته به صورت مخفی در ساختمان یا هر محلی جرم می باشد و این خدمات از طرف شرکت انجام نخواهد شد.

نصب دوربین مداربسته در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

نصب دوربین مدار بسته در منزل نیز همانند نصب در بقیه مکان هاست. با توجه به زیاد شدن سرقت از منازل نصب دوربین مداربسته در بعضی از خانه‌ها، مخصوصا ساختمان ها و ویلاهای خارج از شهر لازم و ضروری شده است. دوربین مداربسته هم قبل از سرقت مفید واقع می‌شود و هم بعد از سرقت. قبل از سرقت حالت پیشگیری دارد و بعد از سرقت هم به خاطر ضبط مستندات محیط بسیار مفید واقع می‌شود. بهترین محل نصب دوربین در منازل ورودی درب ساختمان، انباری، حیاط و پارکینگ است. اگر ساکن آپارتمان هستید می توانید دوربین مدار بسته را در راه پله ها و آسانسور نیز نصب کنید.

نصب دوربین مداربسته در ویلا و باغ

با توجه به اینکه این اماکن به صورت تفریحی استفاده می شوند و به دلیل عدم حضور صاحبین امنیت آنها همیشه در خطر است پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از سرقت از دوربین های مدار بسته استفاده کنید و با انتقال تصاویر دوربین ها بر روی موبایل خود می توانید در هر لحظه با چک کردن تصاویر بدون نیاز به حضور در محل از وضعیت ویلا یا باغ خود مطلع شوید.

نصب دوربین مداربسته در باغ و ویلا

نصب دوربین مداربسته در باغ و ویلا

اگر صاحب یا ویلایی هستید و هنوز ساختمان خود را به دوربین مدار بسته مجهز ننموده اید توصیه می کنیم در اولین فرصت از یک نصاب دوربین مدار بسته بخواهید تا شروع به نصب این سیستم نماید. اگر خطوط تلفن در محل شما وجود ندارد نگران نباشید با استفاده از مودم های سیمکارتی امکان انتقال تصویر در محل شما امکان پذیر است

نصب دوربین مدار بسته در کارخانه

نصب دوربین برای کارخانه امری ضروری است زیرا با این سیستم مدیر شرکت می تواند در زمان استراحت در دفتر خود، یا در زمان هایی که در کارخانه حضور ندارد تصاویر خطوط تولید و کارکنان خود را در هر لحظه داشته باشد همچنین با نصب دوربین های گردان در سالن های تولید می توانید تمامی گوشه و کنار های سالن را با چرخاندن و کنترل دوربین از راه دور ببینید حتی قابلیت زوم و فوکوس نیز برای شما از راه دور امکان پذیر است.

نصب دوربین مدار بسته در کارخانه از جمله موارد ضروری برای مدیریت کارخانه و بررسی عملکرد کارکنان در خط تولید و دیگر بخش های کارخانه می باشد. با نصب دوربین مداربسته در کارخانه مدیریت می تواند بدون حضور در کارخانه و از طریق گوشی تصاویر کارخانه و ضعیت قسمت مختلف آن را رصد نماید.

از آنجایی که در کارخانجات معمولا تعداد دوربین مداربسته بیشتری مورد نیاز است و معمولا از تجهیزات قوی و حرفه ای تر استفاده می شود و از طرفی امنیت اطلاعات بسیار مهم است برای نصب دوربین مداربسته در کارخانه حتما از شرکت های متخصص با رزومه های قوی استفاده نمایید. نصاب دوربین مداربسته آریا ایمن میتواند بهترین انتخاب برای کارخانجات مشهد باشد که با رزومه ای قوی و تیمی حرفه ای خیال شما را از بابت نصب و خدمات آسوده می نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *