متفرقه

هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟

هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟

شرکت وسترن دیجیتال در سال ۱۹۷۰ میلادی تاسیس شد ، زمینه کاری این شرکت محصولات شبکه و درایو های ذخیره سازی می باشد .

این شرکت در خصوص تولید هارد دیسک یکی از نوآوران و خلاقان در این صنعت می باشد. یکی از مواردی که می توان به آن اشاره نمود این است که این شرکت هارد دیسک های داخلی خود را با چند رنگبندی و برای مصارف گوناگون و تنوع بالا، طراحی و تولید می کند.

در نمایشگاه IFSCE 2014 لندن این کمپانی سری جدید هارد دیسک های خود را با رنگ بنفش و کاربرد نظارتی معرفی نمود.
هارد دیسک بنفش وسترن

هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟
هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟ 4

هارد دیسک وسترن

به منظور ذخیره کردن تصاویر دوربین مطابق با استاندارد های نظارت تصویر طراحی و تولید از هارد دیسک های سری بنفش وسترن استفاده میشود .

یکی از ویژگی های هارد دیسک های بنفش وسترن دوام و پایداری بالای این محصول می باشد که به همین جهت از عمر بالایی نسبت به هارد دیسک های داخلی معمولی برخوردار می باشند.

تکنولوژی های هارد دیسک وسترن

در هارد دیسک های وسترن از تکنولوژی به نام All Frame استفاده شده است . این تکنولوژی باعث میشود فریم هایی که در زمان ضبط تصاویر از بین رفته است به صفر برسد بنابراین هیچ فریمی را از دست نخواهید داد و این یکی از تکنولوژی های مهم در این هارد دیسک ها می باشد .

یکی دیگر از تکنولوژی هایی که در این نوع هارد دیسک می توان نام برد تکنولوژی Intelliseek است که برای ایجاد تعادل بین عملکرد و قدرت درآنها به کار می رود.

این تکنولوژی باعث کم تر شدن لرزش ، صدا مصرف برق در این نوع هارد دیسک می شود .

این مدل از هارد دیسک ها رابط SATA III با سرعت انتقال اطلاعات ۶ گیگابایت بر ثانیه مجهز شده است همچنین سرعت گردش آن ۵۴۰۰ دور در دقیقه است.

هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟
هارد دیسک بنفش یا purple برند Western Dgital چیست ؟ 5

همینطور این هارد دیسک ها قابلیت ثبت همزمان تصاویر گرفته شده با ۳۲ دوربین گوناگون را دارد که این یکی از مهم ترین ویژگی ها در استفاده های نظارتی بشمار می آید .

این نوع از هارد دیسک ها در ظرفیت های گوناگونی تولید شده اند و یک انتخاب مناسب برای استفاده از دستگاه های ضبط تصاویر دیجیتال یا همان دستگاه های DVR می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *