آموزشی

Starlight (دید در شب رنگی ) چیست؟

Starlight (دید در شب رنگی ) چیست؟
Starlight (دید در شب رنگی ) چیست؟

دوربین های مداربسته starlight  برای شرایط کم نور

تکنولوژی خلاقانه ایی که درسنسور دوربین های starlight  استفاده شده است امکان نظارت بی نظیری را در شرایط بسیار کم نور فراهم میکند و همواره بهتر ازسنسور های دید درشب معمولی عمل میکند.

بااستفاده از تکنولوژی قدرتمند starlight  در دوربین های مدار بسته شما قادر به ذخیره تصاویر روشن رنگی  با وضوح و کیفیت بالا بدون استفاده از LED های مادون قرمز در محیط های تاریک خواهید بود.

مجهز شدن دوربین های IP  به فناوری استارلایت ، انقلاب بزرگی را در صنعت دوربین های مداربسته رقم زد.

دوربین های Starlight چیست و چگونه کار میکند..؟

دوربین های مدار بسته Starlight با سنسورهای ویژه ایی طراحی شده که می توانند کیفیت کلی دید رنگی در شب را در شرایط کم نور بهبود ببخشند .مقدار نور دریک منطقه مشخص با واحد lux اندازه گیری میشود،به طور معمول چشم انسان در مناطقی که نور آن کمتر ازبیست lux باشد جزئیات را به دشواری میتواند شناسایی کند.

با استفاده از این تکنولوژی، یک دوربین Starlight قادر به ذخیره تصاویر حتی در شرایط صفر luxرا هم داراست؛ این اساسا به این معناست که این دوربین های استارلایت قادر به ذخیره جزئیات واضح و روشن رنگی حتی در تاریکی مطلق بدون استفاده از LED های مادون قرمز هستند .

Starlight (دید در شب رنگی ) چیست؟

دوربین starlight قادر است با استفاده از حسگر نوردهی پیشرفته ایی که در CCD بکار رفته، تصویر شب را بصورت رنگی به نمایش درآورد؛ این فناوری قابلیت این را دارد که نویزهای مزاحم را سرکوب کرده تا حساسیت سنسور بالا رود، این کار باعث واضح تر شدن تصاویر در شب می شود.

با استفاده از این سنسورهای پیشرفته ، کاهش سرعت شاتر و دیافراگم گسترده تر، این دوربین ها  قادر به شناسایی جزئیات مانند شماره پلاک یا چهره انسان در شرایط و محیط های کم نور نیز هستند.

شما قادر خواهید بود دوربین های امنیتی Starlight را به صورت دستی از حالت سیاه و سفید به حالت دید درشب رنگی تغییر دهید .

هنگامی که حرف از کیفیت تصویر و وضوح پیش می آید دوربین های Starlight در مقایسه با مادون قرمز یا IR به علت استفاده از نور طبیعی موجود در محیط و بدون روشن شدن IR درحالت شب در این مقایسه به  راحتی پیروز میشوند .

ادامه مطلب در قسمت بعدی ارائه خواهد شد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *